KOLĘDA 2022/2023


ODWIEDZINY DUSZPASZPASTERSKIE W NASZEJ PARAFII 2022/2023- PLAN


SOBOTA 3 GRUDNIA 202

1. Szarotek 7, 9
2. Szarotek: 11,8

3. Szarotek 2, 4

4. Szarotek6


NIEDZIELA 4 GRUDNIA 2022
1. Kolista 5b, 5a, 5
2. Kolista 7a, 7b, 7
3. Kolista 7c,7d,


PONIEDZIAŁEK 5 GRUDNIA 2022
1. Kolista 4a, 4, 6a, 6
2. Kolista 3a, 3, 2a, 2
3. Niedurnego 28c, 28b, 28a, 28,26, 24,22, 20,18,16,14
4. Pileckiego 33, 28, 26, 24, 27; Rudzka 4, 2


WTOREK 6 GRUDNIA 2022
1. Markowa 5, 7, 9, 11,13; Niedurnego 65, 67a, 67
2. Objazdowa 3, Objazdowa 3a (1 – 20),

3  Objazdowa 3a (56 – 21


ŚRODA 7 GRUDNIA 2022
1. Halera 3,5,7
2. Konstytucji, Żelazna, Halera 29-43
3. Halera 77 (poczta) Hallera 18,16,10, Niedurnego 79c,4


CZWARTEK 8 GRUDNIA 2022
1. Rudzka 1, 3, 5, 7; Pileckiego 23, 21


SOBOTA 10 GRUDNIA 2022
1. Objazdowa 13b, 13a, 13
2. Objazdowa 17d, 17c, 17b,3 3 3 33
3. Objazdowa 17, 17a, 15, 15a


NIEDZIELA 11 GRUDNIA 2022 

  1. Łączna 1 –11; ul. Krasickiego 2e, 2d, 2c, 2b, 2a, 2
  2. Krasickiego 1e, 1d, 1c, 1b, 1a, 1
  3. Ul. Ul. ul. Spółdzielcza 1, 1a, 1b


    PONIEDZIAŁEK 12 GRUDNIA 2022
    1. Markowa 15, 17a, 17
    2. Markowa 15a, 15b, 15c
    3. Chorzowska 1, 5, 7, 9a, 11
    4. Niedurnego 105 - 101;Dobrej Nadziei 8, 6, 4, 2, 1, 3, 7, 7a


    WTOREK 13 GRUDNIA 2022
    1. Furgoła 13f, 13e, 13d, 13c, 13, 13a, 13
    2. Furgoła 11, 9, 7, 5, 3, 1
    3. Furgoła 4, 4a, 4b
    4. Podgórze 15, 13, 11, 9, 7, 5


    ŚRODA 14 GRUDNIA 2022
    1. Furgoła 6d, 6c, 6b, 6a, 6
    2. Furgoła 8a, 8, 10c, 10b, 10a,10


    CZWARTEK 15 GRUDNIA 2022
    1. Podgórze 34, 32, 30, 36, 38, 40, 42


    SOBOTA 17 GRUDNIA 2022
    1. Chorzowska 25, 25a, 25b
    2. Chorzowska 23, 23a
    3. Chorzowska 23b, 23c


    NIEDZIELA 18 GRUDNIA 2022
    1. Mieszka I (33 – 1); Chorzowska 46, Lisia
    2. Chorzowska 44, Lompy 2, 2b,Mieszka I (2 – 32)
    3. Pokoju 11a, 11, 15a, 15


    PONIEDZIAŁEK 19 GRUDNIA 2022
    1. Ratowników 7b, 7a
    2. Ratowników 1, 3, 9b, 9a, SP22
    3. Podgórze 2 - 28


    WTOREK 20 GRUDNIA 2022

    1 Kościuszki 3,1, 5, 7, 9, 11, 11a,11b

    2 Kościuszki 2a,2, 4a, 4, 6, 8,10,12

    3.Objazdowa 1, 1a.

    4Pileckiego 6a, 2a, 2b; Ul. ul. ul. ul. Niedurnego 89-99


    ŚRODA 21 GRUDNIA 2022
    1. Pokoju 8, 6a, 6
    2. Niedurnego 48a, 48,50, 50a, 50b, 50c, 50d,52


    WTOREK 27 GRUDNIA 2022
    1. Parkowa 19,17,15,13
    2. Parkowa 11, 9, 7
    3. Chorzowska 2, 2a, Pokoju 2,Chorzowska 30,Pokoju 1


    ŚRODA 28 GRUDNIA 2022
    1. Ul. Ul. Ul. Ul. ul. Parkowa 1, 3,5
    2. Pokoju 9a, 9, 7a, 7
    3. Pokoju 5, 5a, 5b, 5c


    CZWARTEK 29 GRUDNIA 2022
    1. Damrota 2, 4a, 4, 6, 8a, 8,10,12
    2. Damrota 3, 5,7a, 7
    3. Smolenia 2a, 2


    PIĄTEK 30 GRUDNIA 2022
    1. Czarnoleśna 17, 15, 13, 11, 9, 7, 5, 3, 1
    2. Czarnoleśna 6a ,6, 4d, 4c, 4b, 4a, 4 ,2
    3. Pokoju 21a, 21, 19a, 19,17


    PONIEDZIAŁEK 02 STYCZNIA 2023
    1. Ks. Szymały 12, 10a
    2. Ks. Szymały 12b, 12a
    3. Ks. Szymały 10b, 10c


    WTOREK 03 STYCZNIA 2023
    1. Ks. Szymały 2a, 2
    2. Ks. Szymały 3a, 3
    3. Ks. Szymały 5b, 5a


    ŚRODA 04 STYCZNIA 2023
    1
    . Ks. Szymały 4a, 4b

    2. Ks. Szymały 4c,6a
    3. Ks. Szymały 6b,6c


    CZWARTEK 05 STYCZNIA 2023
    1. Smolenia 4a, 4
    2. Smolenia 6a, 6
    3. Objazdowa 5, 5a, 7, 7a


    PIĄTEK 06 STYCZNIA 2023
    1. Niedurnego 38b parter – 5 piętro
    2. Niedurnego 38b 6 - 10 piętro
    3. Ks. Szymały 8a, 8b, 8c


    SOBOTA 07 STYCZNIA 2023
    1. Niedurnego 38c parter – 5 piętro
    2. Niedurnego 38c 6 – 10 piętro
    3. Pokoju 3a, 3


    NIEDZIELA 08 STYCZNIA 202

    1. ul. Spółdzielcza 3, 3a, 3b
    2. ul. Spółdzielcza 5, 5a, 5b
    3. ul. Spółdzielcza 7, 7a, 7b


    PONIEDZIAŁEK 09 STYCZNIA 2023
    1. Niedurnego 38 parter – 5 piętro
    2. Niedurnego 38 6 - 10 piętro


    WTOREK 10 STYCZNIA 2023
    1. Niedurnego 38a parter – 5 piętro
    2. Niedurnego 38a 6 - 10 piętro
    3. Wojska Polskiego 21,23,25,27,29


    ŚRODA 11 STYCZNIA 2023
    1. Wojska Polskiego 24, 22,20, 18, 16
    2. Wojska Polskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
    3. Wojska Polskiego 1, 3a, 3, 5, 7, 9


    CZWARTEK 12 STYCZNIA 2023
    1. Chorzowska 29, 29a
    2. Chorzowska 29c, 29b
    3. Wojska Polskiego 11,13,15,17,19


    PIĄTEK 13 STYCZNIA 2023
    1. Chorzowska 4a,4, 6a, 6, 8, 8a
    2. Chorzowska 13e, 13d, 13c, 13b, 13a, 13
    3. Niedurnego 19, 21, 23, 25, 27, 29,31a, 31, 33, 35,37


    SOBOTA 14 STYCZNIA 2023
    1. Pokoju 16, 20
    2. Pokoju 10,12
    3. Niedurnego 39, 41, 43, 45, 45b, 45a, 47a, 51, 53a, 53, 55, 57


    NIEDZIELA 15 STYCZNIA 2023
    1. Chorzowska 18a, 18, 20a, 20
    2. Chorzowska 16a, 16, 14a, 14
    3. Chorzowska 12a, 12, 10a, 10,


    SOBOTA 21 STYCZNIA 2023
    KOLĘDA DODATKOWA


    Odwiedziny duszpasterskie rozpoczynają się:

    - w soboty i niedziele o 14.30

    - w pozostałe dni tygodnia o 16.00

    Wszelkie uwagi dotyczące planu odwiedzin duszpasterskich prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.


    Do zobaczenia!

    duszpasterze

    Parafia Świętego Pawła

    41-709 Ruda Śląska, plac Jana Pawła II 5

    tel. 32 248 75 58